• Rugsėjo 8 d. 13.00 val. Jurbarko krašto muziejuje vyks parodos "Išnykęs ir dingstantis paveldas: medinių žydų sinagogų architektūra" atidarymas. Daugiau apie renginius

Koncertas „V.A. MOCARTAS IR AMŽININKAI“

2016 m. vasario 25 d., 17.30 val., Jurbarko krašto muziejuje (cerkvėje) koncertas „V.A. MOCARTAS IR AMŽININKAI“

ATLIKĖJAI:

• Tarptautinių konkursų laureatas VYTENIS GURSTIS ( fleita)
  • VIRGINIJA SURVILAITĖ (fortepijonas)
  • ŽIVILĖ SURVILAITĖ (fortepijonas)

PROGRAMOJE: W.A. Mozart, L. van Beethoven, M.K. Oginski, L. Boccherini ir kitų kompozitorių kūriniai.

Bilietų kainos: 4, 3, 2 eurai.

Bilietai parduodami muziejuje d. dienomis ir prieš koncertą.

VYTENIS GURSTIS - fleita

20-ies tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas. 2012 m. bakalauro studijas baigė Londono Karališkoje muzikos akademijoje (prof. W, Bennett kl.), o šiuo metu studijuoja Kelno aukštojoje muzikos akademijoje. 2004-2009 m. buvo skirta M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo "Pagalba Lietuvos vaikams" stipendija. Koncertuoja Lietuvoje, Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje, JAV, Latvijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ir kt. šalyse. Dalyvavo respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose "Sofijos varpai", "Livadijos festivalis", "Musica sacra", "Sugrįžimai", "Druskininkįų vasara su M. K. Čiurlioniu" ir kt.

VIRGINIJA SURVILAITĖ - fortepijonas, vargonai

Baigė Muzikos ir teatro akademijoje fortepijono ir vargonų specialybes (prof. L.Digrio kl.), o Kijevo konservatorijoje - aspirantūrą (prof. A. Kotliarevskio kl.) Stažavosi tarptautiniuose vargonininkų kursuose Čekijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Švedijoje. Šiuo metu profesorė dėsto LMTA vargonų specialybę. Koncertuoja Lietuvoje ir užsienio šalyse - Latvijoje, Estijoje Rusijoje, Moldovoje, Čekijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje Veda meistriškumo kursus Lietuvoje ir užsienyje yra trijų tarptautinių M. K. Čiurlionio vargonininkų konkursų, M. Tariverdijevo vargonininkų konkurso ir J. Naujalio respublikinių konkursų žiūri narė.

ŽIVILĖ SURVILAITĖ - fortepijonas, vargonai

Muzikos ir teatro akademiją baigė įgydama fortepijono ir vargonų specialybes. Tobulinosi atlikėjų meistriškumo kursuose Čekijoje, Austrijoje, Šveicarijoje Koncertuoja kaip solistė, talkina chorams, solistams. Gastroliavo JAV, Prancūzijoje, Rusijoje, Čekijoje, Austrijoje, Lenkijoje D. Britanijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje. Taip pat dirba ir pedagoginį darbą muzikos mokyklose.