• Rugsėjo 8 d. 13.00 val. Jurbarko krašto muziejuje vyks parodos "Išnykęs ir dingstantis paveldas: medinių žydų sinagogų architektūra" atidarymas. Daugiau apie renginius

Paroda "Išnykęs ir dingstantis paveldas, medinių sinagogų architektūra"

Š.m. rugsėjo 8 dieną, 13.00 val. kviečiame į architektūrinės parodos "Išnykęs ir dingstantis paveldas, medinių sinagogų architektūra" pristatymą. Tai vienas iš renginių skirtas Europos žydų paveldo dienoms pažymėti. Aštuntąjį kartą pristatoma paroda šį kartą Jurbarko krašto muziejuje. Parodoje bus pristatomos 9-ios unikaliausių medinių sinagogų Lietuvoje (Alantos, Jurbarko, Kaltinėnų, Kurklių, Pakruojo, Sedos, Šaukėnų, Valkininkų, Vilkaviškio ir Žiežmarių) 3D rekonstrukcijos, po to Laurina Todesaitė papasakos apie žydiškas šventes ir tradicijas, bus galima paragauti tradicinių patiekalų. Nuo 2015 m. pristatoma paroda būtent Jurbarke baigia savo keliones po Lietuvą.
Parodą galima apžiūrėti nuo rugsėjo 8 iki spalio 10 d. Laukiame atvykstant!

RENGINYS BUS VIEŠINAMAS!

AFISA Jurbarkas1