Į viršų
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Kviečiame dalyvauti parodoje-konkurse "AUKSO VAINIKAS"

ausko vainimas

Tautodailininkai ir kūrybingi krašto žmonės vėl kviečiami dalyvauti parodoje–konkurse „Aukso vainikas“
Visi rajono tautodailininkai, liaudies meistrai ir kūrybingi žmonės nuo 18 metų amžiaus, išskyrus asmenis turinčius aukštosios dailės mokyklos baigimo diplomą, ir asmenis, studijuojančius tokiose mokyklose yra kviečiami dalyvauti šioje parodoje – konkurse ,,Aukso vainikas“ ir siekti nominacijos regioniniame ir respublikiniame turuose. Konkurso nuostatus rasite Lietuvos nacionalinio kultūros centro internetinėje svetainėje www.lnkc.lt
Konkursui reikalinga pateikti ne mažiau nei penkis darbus, sukurtus per paskutiniuosius penkerius metus. Lietuvos liaudies kultūros centras yra įsteigęs „Aukso vainiko“ apdovanojimą, kuris jau penkiolikti metai skiriamas liaudies meistrams už liaudies vaizdinę (skulptūrą, tapybą, grafiką, karpinius), taikomąją (tekstilės, keramikos, taikomųjų medžio dirbinių, kalvystės, juvelyrikos, pynimo iš vytelių, margučių, sodų, verbų ir kt.) dailę bei kryždirbystę (kryžius, stogastulpius, koplytstulpius, koplytėles ir kitus tradicinės formos paminklus).
Šio konkurso ir parodos tikslas - palaikyti gyvybingas ir gaivinti nykstančias krašto liaudies meno tradicijas, atskleisti ir pagerbti talentingiausius meistrus. Atrankoje į regioninį turą bus vertinamas kūrinio meniškumas, techninis atlikimo meistriškumas, kūrinio sąsajos su tradicinės lietuvių liaudies dailės, etnokultūros tradicijomis. Mūsų rajono tautodailininkai kasmet dalyvauja ,,Aukso vainiko“ parodose ir konkursuose, yra pelnę daug garbingų apdovanojimų ir padėkų.

Geriausiųjų darbų autorių darbai bus atrinkti į regioninę parodą, kuri spalio mėn. 22 d., 15 val. vyks Tauragėje, Santakos muziejuje.
Pageidaujančius dalyvauti šioje parodoje–konkurse, prašome savo kūrybos darbus pristatyti į Jurbarko krašto muziejų iki spalio 3 d.
Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 447) 52 710 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Jurbarko krašto muziejaus muziejininkė
Adelija Meizeraitienė