Į viršų
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Renginys, skirtas Birželio14-ajai

Renginys, skirtas Birželio 14-ajai – Gedulo ir Vilties dienai, Laisvės kovų vado generolo Jono Žemaičio–Vytauto metams ir partizanų vado Petro Paulaičio 115-osioms gimimo metinėms paminėti. Kviečiame aktyviai dalyvauti krašto bendruomenę, buvusius tremtinius ir politinius kalinius, partizanus, jų ryšininkus, kaimynus, artimuosius, jaunimą. Renginyje dalyvaus Lietuvos Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos aktyvistas Edvardas Strončikas, laisvės kovų istorijos žiniomis dalinsis mokytojas Jonas Laurinaitis. Prisiminsime generolą Joną Žemaitį–Vytautą, partizaninės kovos vadą Petrą Paulaitį, kitus krašto partizanus – Lietuvos laisvės kovų dalyvius. Pabūsime kartu su buvusiais tremtiniais, sušilsime, pabendrausime ir pasidalinsime prisiminimais prie kavos puodelio, pasiklausysime gimnazistės Emilijos Barščiauskaitės atliekamos nuoširdžios dainos, pažvelgsime į senąsias nuotraukas ir filmuotus vaizdus apie krašto žmonių patirtą skausmą ir kovų už laisvę kelią.

birzelio 14 geras

Kviečiame atsiimti darbelius!

Tarptautinei muziejų dienai skirtoje Jurbarko krašto muziejaus šventėje, vykusioje gegužės 17 d., lipdymo iš molio edukacinės programos dalyviai muziejaus darbo laiku gali atsiimti  krosnyje išdegtus savo darbelius.

20190531 083534

Akimirkos iš muziejų dienos

Penktadienį Jurbarko krašto muziejus pakvietė į muziejų šventę, skirtą Tarptautinei muziejų dienai. Muziejininkės pasipuošė ir pademonstravo naujai įsigytus rūbus (įvairių laikmečių). Taip pat pristatė parodą (rankšluosčių, juostų, medinių šaukštų ir kt.), skirtą šiai datai.
Popietės svečiai dalyvavo edukacinėse programose: liejo žvakes, pynė iš vytelių, lipdė iš molio, siuvo dovanų maišelius, vėlė vilnos aplikacijas. Meno mokyklos mokiniai savo piešiniais ištapė medinius arkliukus. Renginį papuošė Jurbarko kultūros centro berniukų choras „Bildukas“, muzikavo Zapyškio folklorinio ansamblio dalyviai, ore sklandė kepamų margainių blynų ir keptos duonos su lašinukais kvapas. Klausytojai buvo sužavėti charizmatiškaisiais, talentingaisiais „Lietuvos talentai 2019 m.“ dalyviais Gyčiu ir Dominyku, kurie ir užbaigė šventę, skirtą Tarptautinei muziejų dienai.

View the embedded image gallery online at:
http://jurbarkomuziejus.lt/?limitstart=0#sigProGalleria884a2fa6cc