Gruodžio mėnesio renginiai muziejuje ir jo padaliniuose

• Veliuonos krašto istorijos muziejuje veikia Veliuonos krašto menininkų paroda „Veliuona ir veliuoniečiai“. Paroda veiks iki gruodžio mėnesio pabaigos.
  • Veliuonos krašto istorijos muziejuje veikia knygų, spaudos, dokumentų paroda „Lietuva XX amžiuje“, skirta prezidentų A. Smetonos, J. Žemaičio-Vytauto metams, LLKS tarybos Deklaracijos 70-mečiui. Paroda veiks iki gruodžio mėnesio pabaigos.
  • Jurbarko krašto muziejuje (toliau JKM) tęsiasi paroda „Tarpukario jurbarkiečio kasdienybė“. Iš muziejaus fondų. Paroda veikis iki metų pabaigos.
  • V. Grybo memorialinio muziejaus kieme galima aplankyti skulptūrinę kompoziciją "Juras ir Barkus".
  • Nuo gruodžio 2 d. Veliuojos krašto istorijos muziejus Tamošių bibliotekoje rengia knygų, spaudos, dokumentų parodą "Lietuva XX amžiuje", skirtą prezidentui Antanui Smetonai. Paroda bibliotekoje veiks iki sausio mėnesio pabaigos.
  •  Nuo gruodžio 2 d. Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje veiks fotomeninino Iridijaus Švelnio fotografijų paroda "Medžių grafika". Paroda veiks iki sausio mėnesio pabaigos.
  • Nuo gruodžio 2 d. Jurbarko krašto muziejuje veiks jurbarkietės Renatos Bastikaitytės tapybos darbų paroda. Veiks iki sausio mėnesio pabaigos.
  • Nuo gruodžio 2 d. Jurbarko krašto muziejuje veiks muziejaus lankytojų suneštų ir muziejaus fonduose esančių prakartėlių paroda.
  • Gruodžio 5 d. Tamošių kaimo bibliotekoje vyks Veliuonos krašto istorijos muziejaus vykdomų edukacinių programų pristatymas.
  • Gruodžio 5 d.  Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje vyks I-asis adventinis vakaras - muzikinė-literatūrinė programa "F. G. Lorca. Liūdniausias džiaugsmas", skirta tragiškos lemties ispanų poeto Federico Garsia Lorca atminimui. Renginys nemokamas.
  • Gruodžio 8 d. 13.30 val. Veliuonos krašto istorijos muziejuje vyks senovinių eglutės žaisliukų parodos atidarymas. Paroda veiks iki gruodžio mėnesio pabaigos.
  • Gruodžio 12 d. 18.00 val. V. Grybo memorialiniame muziejuje vyks senosios muzikos koncertas "Bernelis gimė Bethlehem". Advento ir Kalėdų giesmės XVI-XVII a. Prūsijoje ir Mažojoje Lietuvoje. Atliks kamerinio choro "Brevis" solistai.
  • Gruodžio 12 d. 18.00 val. V. Grybo memorialiniame muziejuje vyks meno kūrinio - Kalėdinės prakartėlės atidarymas. Prakartėlė buvo sukurta šiais metais V. Grybo memorialinio muziejaus edukacinėse dirbtuvėse. Unikalią prakartėlę iš vilnos sukūrė suaugusiųjų dailės studijos dalyvės.
  • Gruodžio 15 d. 15.00 val. Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje vyks II-asis adventinis vakaras - Andriaus Bakano ir Austėjos Lukaitės koncertas "Koks nuostabus pasaulis". Renginys nemokamas.
  • Gruodžio 18 d. 15.00 val.  Jurbarko krašto muziejuje vyks kalėdinių dekoracijų gamybos iš parafino edukacinis užsiėmimas. Reikalinga išankstinė registracija tel. (8 447) 52710 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Gruodžio 19 d. 17.30 val. Jurbarko krašto muziejuje vyks III-asis adventinis vakaras - Šilalės kultūros centro moterų kvarteto "Aitra" koncertas. Renginys nemokamas.
  • Gruodžio 21 d. Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje vyks Jurbarko kultūros centro jaunimo mišraus choro ir choro "Bildukai" koncertas "Muzikiniai susitikimai". Renginys nemokamas.