Jurbarko krašto muziejus jungiasi prie projekto „Pažinkime Lietuvos pilis ir dvarus“

Jurbarko krašto muziejus jungiasi prie projekto „Pažinkime Lietuvos pilis ir dvarus“

Šiandien, rugpjūčio 1 d., startuoja Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos vykdomas projektas „Pažinkime Lietuvos pilis ir dvarus“, kuriame dalyvauja ir Jurbarko krašto muziejus. Projektas vyks iki pat 2023 m. spalio 30 d. Per šį laikotarpį organizatoriai kviečia atvykti ir atrakinti įvairių istorinio kultūros paveldo objektų duris, vienas jų – Jurbarko krašto muziejus, įsikūręs buvusiame Jurbarko Dvare, svečių namuose. Kiekviename šių metų kelionių projekto „Pažinkime Lietuvos dvarus“ dalyvių objekte lankytojai galės gauti simbolinius raktus, juos rinkti kaip patirties prisiminimo ženklus ir dalyvauti žaidime. Raktas – šio projekto simbolis, užuomina į dvarą ar pilį, galimybę atverti duris į naujus kultūros paveldo atradimus. Lankydamiesi Lietuvos pilyse ir dvaruose viso projekto laikotarpiu keliautojai patirs naujų įkvėpimų ir įspūdžių, o projekto pabaigoje ne tik turės puikių prisiminimų kolekciją, bet ir galimybę laimėti prizų.

Norėdami dalyvauti projekte, keliautojai turės atsispausdinti keliautojo kortelę. Kortelę lankytojai galės gauti ir Jurbarko krašto muziejuje. Kiekviename aplankytame projekto dalyvių objekte keliautojai turės galimybę gauti simbolinį raktą – lipduką, paliudijantį, kad apsilankė. 

Lipdukus iš kiekvienos pilies ar dvaro lankytojai galės rinkti savo keliautojo kortelėse. Surinkę bent 15 lipdukų dalyvaus loterijoje, patys aktyviausi keliautojai bus pakviesti į baigiamąjį renginį viename iš dvarų.

Norėdami dalyvauti loterijoje, keliautojai savo korteles su surinktais lipdukais pateiks bet kuriam iš projekto dalyvių pilių ar dvarų, arba atsiųs Lietuvos pilių ir dvarų asociacijai paštu arba el. paštu. Kiekvienas keliautojas gali pateikti tik vieną kortelę.

Keliautojo kortelę galite parsisiųsti čia: https://www.lietuvos.dvarai.lt/uploads/A4_Kortele_Pazinkime%20Lietuvos%20dvarus_WEB.pdf

Kviečiame aktyviai dalyvauti projekte ir atrasti gražiausias Lietuvos vietas!


Spausdinti   El. paštas

Jurbarko krašto muziejus

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 158752243
Adresas: Vydūno g. 21, LT-74118, Jurbarkas
Telefonas:
(8 447) 52710
(8 447) 48500
El. paštas: [email protected]

Darbo laikas

I–IV 8.00–17.00,
V 8.00–15.45,
VI 11.00–16.00
VII Nedirbame 

Vasaros metu:
Pirmadienį-penktadienį: 8.00 - 18.00
Šeštadienį-sekmadienį: 11.00 - 16.00 

Mes Facebook'e