„Vakarai po akacijomis“ su Arnu Ašmonu (foto)

„Vakarai po akacijomis“ su Arnu Ašmonu (foto)
2022 m. Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Lietuvos ir Europos jaunimo metais. Visus metus šalyje organizuojami renginiai, kuriais skatinamas jaunimo bendruomeniškumas, įsitraukimas, aktyvus dalyvavimas visuomeniniame ir kultūriniame gyvenime. Jurbarko krašto muziejus Lietuvos jaunimo metams paminėti organizuoja renginių ciklą „Vakarai po akacijomis“, kurio tikslas – pakviesti jurbarkiečius į jaukius susitikimus su Jurbarko krašto jaunimo atstovais, kurie turi ką papasakoti, yra tam tikros srities profesionalai ir gali su jaunąja karta pasidalinti savo gerąja patirtimi bei pavyzdžiais.

Gaivų liepos 8-osios vakarą įvyko pirmasis susitikimas, kuriame dalyvavo aktorius Arnas Ašmonas, papasakojęs savo aktorystės istoriją, prisimindamas jos pradžią, kuri, žinoma, buvo Jurbarke – Arnas buvo ilgametis Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ (vad. B. Šneiderienė) narys. Dar būdamas paauglys, Arnas nusprendė sieti savo gyvenimą su aktoryste ir baigęs mokyklą iš karto įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Čia jo kursui vadovavo režisierius Gintaras Varnas, kurio vardas pokalbio prie muziejaus metu skambėjo ne vieną kartą – Arnas prisiminė daug įdomių akimirkų iš studijų laikų bei atskleidė, kokias svarbias pamokas padėjo išmokti režisierius. Renginyje buvo aptarta ir jaunimo tema – aktorius dalinosi įžvalgomis, kuo išskirtinis šiandieninis jaunimas, kas jam svarbu ir ko labiausiai trūksta. Įdomių klausimų A. Ašmonui negailėjo ne tik jį kalbinęs Lukas Bakšys, bet ir jaukiai ant sėdmaišių įsitaisę renginio žiūrovai – klausė, kas jį labiausiai nustebino pradėjus studijuoti aktorystę, kokie didžiausi iššūkiai, su kuriais tenka susidurti bei, žinoma, prašė papasakoti linksmiausius ar įsimintiniausius nutikimus. Arnas pasakojimų negailėjo, pokalbis buvo tikras ir nuoširdus, o stilingais muzikiniais pasirodymais renginio metu džiugino Jurbarko kultūros centro bigbendo „Jada“ (vad. G. Gvozdas) nariai.
Nuoširdžiai dėkojame Arnui, Lukui, „Jados“ muzikantams, o labiausiai – visiems susirinkusiems žiūrovams!

Kitas renginių ciklo „Vakarai po akacijomis“ susitikimas vyks rugpjūčio 12 d. – tądien minėsime ir Tarptautinę jaunimo dieną. Sekite informaciją Jurbarko krašto muziejaus Facebook paskyroje!


Spausdinti   El. paštas

Jurbarko krašto muziejus

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 158752243
Adresas: Vydūno g. 21, LT-74118, Jurbarkas
Telefonas:
(8 447) 52710
(8 447) 48500
El. paštas: [email protected]

Darbo laikas

I–IV 8.00–17.00,
V 8.00–15.45,
VI 11.00–16.00
VII Nedirbame 

Vasaros metu:
Pirmadienį-penktadienį: 8.00 - 18.00
Šeštadienį-sekmadienį: 11.00 - 16.00 

Mes Facebook'e