Veliuonos A. ir J. Juškų gimnazijos penktokai dalyvavo viktorinoje „Valstybė – tai aš“ (foto)

Veliuonos A. ir J. Juškų gimnazijos penktokai dalyvavo viktorinoje „Valstybė – tai aš“ (foto)

Šiandien, vasario 22 d., Jurbarko krašto muziejuje lankėsi Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos penktos klasės mokiniai su mokytoja Jolanta Lukenskaite. Penktokai dalyvavo viktorinoje „Valstybė – tai aš“. Vaikai pasiskirstė į dvi komandas ir turėjo atsakyti į 17 klausimų, susijusių su Lietuvos istorija, svarbiomis datomis, įsimintinais įvykiais ir pan. Atsakę į klausimus moksleiviai turėjo atlikti praktinę užduotį – per nustatytą laiką pagaminti kuo daugiau Lietuvos vėliavėlių. Vėliau viktorinos dalyviams buvo atskleisti teisingi atsakymai, trumpai pateikiant svarbiausius faktus, susijusius su kiekvienu klausimu. Mokiniai žiūrėjo filmukus, kurių metų susipažino su Jurbarko istorija. Visi dalyviai buvo apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis, o po viktorinos keliavo į trumpą pažintinę ekskursiją po Jurbarko krašto muziejų. Išvykdami veliuoniečiai prisijungė prie Jurbarko krašto muziejaus iniciatyvos „Linkėjimai Lietuvai“ ir užrašė savo gražiausius žodžius linkėjimų lentoje. 

Kviečiame ir kitus 4–6 klasių moksleivius dalyvauti įdomioje viktorinoje, kurios metu ne tik pagilinsite žinias apie Lietuvą, bet ir smagiai praleisite laiką!

Registruotis galite el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 863516580.

skrdl_01.jpg skrdl_02.jpg skrdl_03.jpg

skrdl_04.jpg skrdl_05.jpg skrdl_06.jpg

skrdl_07.jpg skrdl_08.jpg skrdl_09.jpg

skrdl_11.jpg skrdl_13.jpg

Spausdinti