Nuo liepos 15 d. Jurbarko krašto muziejuje veikia A. Grabauskienės tapybos darbų paroda

Nuo liepos 15 d. Jurbarko krašto muziejuje veikia A. Grabauskienės tapybos darbų paroda

Angelė Grabauskienė gimė Jurbarko r., Globių kaime. Jos vaikystė prabėgo nuostabios gamtos apsuptyje. Nuo mažens svajojo apie mokytojos specialybę, darbą su mažais vaikais. Svajonės išsipildė. Įgijusi pradinių klasių pedagogikos ir metodikos mokytojos  specialybę, pedagoginę veiklą pradėjo Jurbarko raj. Viešvilės pagrindinėje mokykloje. Vėliau mokytojavo Smalininkuose. 
Kūrybinę veiklą Angelė pradėjo 2006 metais, įstojusi į  Viešvilės kultūros centro suaugusiųjų dailės studiją, kuriai vadovavo dailininkė Eglė Untulytė. Dailės studijos lankymas labai padėjo išreikšti asmeninius gebėjimus ir jausmus, įgyti daugiau dailės žinių, profesionaliai tobulėti. 
Pamėgusi peizažo žanrą, į savo paveikslus tapytoja perkelia įdomesnius gyvenamosios vietovės vaizdus. Savo kūryboje mėgsta tiksliai pavaizduoti esamus daiktus, augalus, gyvūnus, perteikti ramybę, gamtos grožį. Per darbo dešimtmečius gerai pažino  Smalininkų apylinkes, todėl ir tapydama liko ištikima šiam kraštui. 
Angelė yra dalyvavusi keliose rajoninėse parodose, tautodailininkų konkurse parodoje ,,Aukso vainikas“ regioniniame ture ir sulaukė palankių vertinimų. Jos paveikslai buvo pastebėti ir įvertinti kaip tradiciniai tautodailės darbai. Jos tapytos miniatiūros buvo eksponuojamos LR Seime.


Spausdinti   El. paštas