Tarptautinė vaikų gynimo dieną ir Tėvo diena (foto)

Tarptautinė vaikų gynimo dieną ir Tėvo diena (foto)
Šiandien, saulėtą birželio 6 d., Jurbarko krašto muziejuje nuo ryto šurmuliavo vaikai, skraidė spalvingi muilo burbulai, vyko įvairūs žaidimai ir veiklos – visi linksmai paminėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir Tėvo dieną. Džiaugiamės, kad renginyje pavyko sujungti ir pramogas, ir žinias – visi atvykusieji ne tik gaudė muilo burbulus, skanavo saldžius blynus ir žaidė judriuosius žaidimus su šauniaisiais Jurbarko savanoriais, bet ir pasisėmė naujų žinių. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su muziejaus fonduose saugomais eksponatais, liudijančiais mūsų krašto ir tautos istoriją, dalyvaudami žaidime „Kas skrynioje?“. Žaidimo metu vaikai su dideliu susidomėjimu stengėsi atspėti įvairių senovinių buities daiktų pavadinimus ir paskirtį, o turimas teorines žinias visi mielai tikrino žaisdami kompiuteriu mokomąjį viktorinos žaidimą. Šventės metu vaikų veiduose spindėjo ne tik šypsenos, bet ir spalvos – Jurbarko savanorių veikloje dalyvaujančios ukrainietės mergaitės spalvingais piešiniais papuošė visus norinčius. Be to, kiekvienas atėjęs iš popieriaus lankstė spalvingus lėktuvėlius, kurio sparnus papuošė gražiausi linkėjimai tėčiams – visus juos visą savaitę galėsite paskaityti prie Jurbarko krašto muziejaus, kur vaikai paliko lėktuvėlius ir prižadėjo atsivesti savo tėvelius.
 
Renginį vainikavo gražios iniciatyvos atidarymas – šiandien prasidėjo Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos akcija „Skambantis parkas“, kurios metu pasirodė mažieji meno mokyklos ugdytiniai, dovanoję savo šokius ir dainas visiems susirinkusiems svečiams.
 
Už aktyvią ir nuoširdžią pagalbą dėkojame Jurbarko savanorių organizacijos „Jurbarkas gyvas“ nariams, o didžiausią ačiū tariame visiems, taip gausiai susirinkusiems ir savo gražiomis emocijomis papuošusiems mūsų renginį!


Spausdinti   El. paštas

Jurbarko krašto muziejus

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 158752243
Adresas: Vydūno g. 21, LT-74118, Jurbarkas
Telefonas:
(8 447) 52710
(8 447) 48500
El. paštas: [email protected]

Darbo laikas

I–IV 8.00–17.00,
V 8.00–15.45,
VI 11.00–16.00
VII Nedirbame 

Vasaros metu:
Pirmadienį-penktadienį: 8.00 - 18.00
Šeštadienį-sekmadienį: 11.00 - 16.00 

Mes Facebook'e